Landelijk EreD BV

Heerenveen sc
0-1
AZ
Heracles Almelo
25-01
Feyenoord
Sparta BVO
25-01
Fortuna Sittard
RKC Waalwijk
25-01
VVV Venlo

Landelijk 2e D BV

Rijnsburgse Boys
4-3
Excelsior M
IJsselmeervogels
0-0
GVVV
Scheveningen
0-3
HHC Hardenberg
ASWH
0-0
Noordwijk
AFC
2-0
Spakenburg
Quick Boys
1-3
Sparta
Koninklijke HFC
2-3
Treffers De
Kozakken Boys
2-1
Volendam FC
Katwijk
2-0
TEC

Landelijk 3e D ZA

DVS '33
3-2
Ajax afc
Ter Leede
0-3
Barendrecht
ONS Sneek
4-1
Lisse FC
Almere City FC
4-4
GOES
Hoek HSV
1-1
Harkemase Boys
DOVO
0-4
ODIN '59
Sparta Nijkerk
3-3
SteDoCo
Excelsior '31
5-0
VVOG

Landelijk HA ZA

DHSC
2-1
ARC
Sportlust '46
3-2
AZSV
Achilles Veen
5-2
DUNO D
Capelle
3-3
Gravenzande FC
Feyenoord SC
3-1
Jodan Boys De
Achilles '29
0-2
Rijsoord
Smitshoek
0-3
Spijkenisse
Rijnvogels FC
2-1
Zwaluwen V

West 2 1A ZA

Monnickendam
0-3
AFC
Roda '46
6-1
BOL
Zuidvogels
2-0
Bilt FC De
Argon
1-2
Huizen
Breukelen FC
3-2
WV-HEDW
Scherpenzeel
1-0
ZOB
Zwaluwen '30
3-3
Woudenberg

West 2 1B ZA

Voorschoten '97
1-1
Brielle vv
Poortugaal SV
3-1
Neptunus-Schiebroek
RVVH
0-1
Honselersdijk
Die Haghe
1-0
SHO
Forum Sport
3-0
VELO
BVCB
0-1
XerxesDZB
Heinenoord
2-1
Nootdorp

Zuid 1 1C ZA

Papendrecht
1-1
Heerjansdam
GRC 14
1-2
Almkerk
Nieuw Lekkerland
1-2
Nivo Sparta
Montfoort SV'19
2-1
Oranje Wit
Terneuzense Boys
0-0
Sliedrecht
Kloetinge
1-0
SVL
LRC
1-0
WNC

West 2 2C ZA

HVC '10
4-2
DoCoS
Westlandia
6-0
Kagia
DSO
2-0
RCL
Nispen Van
0-3
SVC 08
UVS
4-2
Werve Te
Soccer Boys
1-3
Valken '68
Berkel
12-0
Wateringse Veld Kranenburg

West 2 2D ZA

NSVV
1-3
Binnenmaas FC
SVS Capelle
0-4
Charlois SV
Deltasport
1-3
DCV
Strijen
2-1
Zwerver De
CWO
3-3
Sparta
Rozenburg
1-4
Spirit
Alexandria '66
2-4
Vitesse Delft

Zuid 1 2E ZA

Arnemuiden
3-2
Axel FC
Oostkapelle/Domburg ST
4-1
MZC 11
Meeuwen
3-2
Nieuwenhoorn
DBGC
2-1
SSV '65
Heer Arendskerke 's
0-2
Serooskerke
Bruse Boys
2-1
Yerseke

Zuid 1 2F ZA

Heukelum
3-0
Arkel
Pelikaan
3-3
Drechtstreek
Woudrichem
0-0
EBOH
Wilhelmina '26
3-2
GJS
Wieldrecht
4-2
Roda Boys/Bommelerwaard
Altena
2-1
Tricht
Sleeuwijk
0-2
VVGZ

West 2 3A ZA

Sporting Leiden
0-1
Aarlanderveen
Blauw Zwart
4-2
Be Fair
Lugdunum
4-1
CVC Reeuwijk
Alphia
2-2
Oegstgeest
VVSB
2-0
Gouda
Oudewater
3-0
Nieuwkoop
TAVV
0-0
VVC FC

West 2 3B ZA

DSVP
3-2
Duindorp SV
LYRA
3-1
KMD
DWO
4-0
Loosduinen
Verburch
1-0
Naaldwijk
MVV '27
4-0
Quick Steps
DUNO
3-2
Monster SC

Zuid 1 3B ZA

Klundert
3-0
Fendert De
Jonge Spartaan De
2-2
Duiveland
Kogelvangers
0-1
Den Bommel
Krabbendijke
0-3
Halsteren
WHS
0-0
Prinsenland VV
NOAD '67
3-0
SEOLTO
ZSC '62
0-4
Tholense Boys

West 2 3C ZA

VVOR
1-3
DFC
SSS
3-0
Dilettant
BZC/Zuiderpark
5-3
IJsselmonde FC
Zwarte Pijl
3-1
Leonidas
Gravendeel 's
1-3
Groote Lindt
Nieuwerkerk
3-3
Oud Beijerland
Dubbeldam
2-2
Zwervers IJVV De

Zuid 1 3C ZA

Lopik SV
2-1
Alblas De
Ameide
0-0
Groot Ammers
SVW
2-0
Lekkerkerk
Alblasserdam
5-0
Perkouw
Hardinxveld
2-1
Schoonhoven
Meerkerk
2-2
Streefkerk
Schelluinen
2-1
VVAC

West 2 3D ZA

VDL
1-1
CION
OVV
0-3
DVO '32
HBSS
3-3
Vlotbrug FC
Rhoon
2-0
GHVV '13
Botlek SC
2-2
Rijnmond/Hoogvliet Sport
Zuidland
1-2
Vierpolders

West 2 4D ZA

GDA
2-0
DVC
Laakkwartier
1-4
Graaf Willem II/VAC
Vredenburch
6-0
HPSV
TAC '90
3-0
KSD-Marine
SEV
3-1
Oosterheem
Celeritas
1-4
Semper altius
Haagse Hout
2-4
Zoetermeer FC

West 2 4E ZA

Quintus
1-1
BMT
Wanica Star
0-3
GSC/ESDO
Maasdijk
6-0
HMC
RAS
1-2
Houtwijk SV
Erasmus
1-1
PGS-VOGEL
MSV '71
3-1
HMSH

West 2 4F ZA

Hillegersberg
4-0
AGE
Zestienhoven
7-0
Blijdorp
OLIVEO
5-2
HWD
Victoria '04
5-2
Hermes-DVS
TOGB
1-1
PPSC
GLZ/Delfshaven
1-4
Rotterdam United
SVV
4-1
VOB

West 2 4G ZA

SDV
2-3
Bolnes
LMO
2-2
CKC
Egelantier Boys De
2-3
DRL
Swift Boys
2-1
HOV / DJSCR
NOC Kralingen
5-2
Overmaas
Ommoord SV
1-2
TransvaliaZW

West 2 4H ZA

GOZ
6-1
NBSVV
Zinkwegse Boys
2-1
Pernis vv
ZBVH
6-0
Piershil
Goudswaardse Boys
4-1
Simonshaven
Excelsior R
1-9
WCR
SCO '63
1-0
Hekelingen

West 2 4I ZA

Zwartewaal
0-5
DVV '09
WFB
4-0
Flakkee
SNS
0-0
Herkingen '55
FIOS
0-3
OHVV
OFB
AFG
Rockanje
NTVV
0-4
Stellendam

Oefenwedstrijden

Olympia '60
25-01
The Gunners
Smerdiek
2-2
DVO '60